Our ECU Tuning Software Works Without Sending Your ECU

Cum software-ul nostru îmbunătățește performanța fără a fi nevoie să vă trimiteți ECU

Aveți deja o varietate de experți în rețeaua dvs.

Nu este ușor să găsești specialiști calificați. Dar la RMT facem totul mai ușor, adunând toate mărcile tale preferate într-un singur loc și oferind soluții avansate de reglare și îmbunătățiri de performanță pentru tine. La fel și kituri unice din fibră de carbon și materiale și finisaje exclusive.

Datorită îmbunătățirilor aduse tehnologiei, acum putem oferi acest serviciu de la distanță, ceea ce înseamnă mai puțin timp petrecut înainte și înapoi. Tot ce avem nevoie sunt jurnalele de date de la vehiculul dvs. și atât, de restul ne ocupăm noi. Citiți cum funcționează jurnalele de date.


Aceste modificări software și componente sunt complet rambursabile și reversibile gratuit în 30 de zile. (Serviciul de înregistrare a datelor nu este inclus)

Nu toată lumea vrea să-și viziteze tunerul de fiecare dată când cumpără.

Oferim o soluție sofisticată și convenabilă pentru proprietarii de mașini de lux care doresc să deblocheze întregul potențial al vehiculelor lor prin serviciile de reglare ECU la distanță. Expertiza noastră, opțiunile de personalizare și concentrarea pe satisfacția clienților ne diferențiază în industrie.

Expertiză realizată, precizie personalizată: Fiecare vehicul este unic, la fel și abordarea noastră. Echipa noastră de experți creează meticulos fiecare fișier de tuning pentru a se potrivi cerințelor și preferințelor specifice ale vehiculului dumneavoastră de lux.
De la reglarea fină pentru indicele octanic până la adăugarea de funcții personalizate, ne asigurăm că fiecare aspect al melodiei dvs. este perfecționat pentru a vă îmbunătăți experiența de condus.

 

Melodia din fabrică vs. Etapa 2:
Porsche 991.2 GT2 RS


Să vorbim despre cifre. Începând cu o setare din fabrică de 700 CP și 553 TQ .
Cu ajutorul nostru Stage 2 Tune, adaptat vehiculelor cu conducte de scurgere îmbunătățite, puteți atinge 900 CP și 753 TQ . Adăugând +200 CP | +200 TQ la performanța mașinii tale.

Precizie expertă cu reglaj personalizat: Fiecare dintre fișierele noastre de tuning este meticulos conceput pentru a satisface exact nevoile și specificațiile vehiculului dumneavoastră. Și partea cea mai bună? Puteți instala aceste melodii personalizate fără efort în mai puțin de 30 de minute după ce vă trimitem fișierul personalizat.

Deblocarea unității de control al motorului (ECU): a dispărut vremea livrării ECU-ului pentru reglare. Cu serviciul nostru de ultimă oră de deblocare a ECU, tot ce trebuie să faceți este să ne furnizați jurnalele de date. Tehnicienii noștri calificați deblochează de la distanță capacitățile ECU-ului dvs., optimizând performanța acestuia fără probleme sau timpi de nefuncționare.

Acordul perfect, garantat: ne sprijinim munca noastră cu o garanție de performanță de neegalat de 30 de zile pentru software-ul de reglare. Spuneți-ne de ce nu sunteți complet mulțumit de rezultate, vă vom rambursa investiția.

Satisfacția și încrederea dumneavoastră în serviciile noastre sunt prioritățile noastre principale.

Comutați înapoi oricând: vă îngrijorează să faceți modificări permanente la vehiculul dvs.? Fiți siguri că vă păstrăm setările ECU originale, permițându-vă să reveniți oricând doriți. Experimentați performanță îmbunătățită conform condițiilor dvs., cu opțiunea de a reveni fără efort.Informație:

 • Funcții de dyno, costuri de montare? Garajul se ocupă de asta.
 • Aceasta acoperă reglajul personalizat și software-ul.
 • Sunt necesare moduri? Vă vom spune din timp.

  Nu știți cum să solicitați jurnalele de date? Citiți articolul nostru aici.

  Pași :

 1. Stație locală la gropi : Vizitați unul dintre garajele noastre recomandate , solicitați jurnalele de date pentru vehiculul dvs. (Orice modificări necesare vor fi făcute în acest timp) Vă rugăm să ne contactați dacă aveți nevoie de o locație pentru a efectua jurnalele de date.

 2. Trimiteți-l : trimiteți-ne jurnalele. Pregătim și trimitem în Germania.

 3. Precizie germană : Are loc reglajul fin personalizat. Adaptat călătoriei dvs., fără costuri suplimentare.

 4. Răspunsuri directe : Întrebări? Întrebați echipa noastră de vânzări înainte de a apăsa pe trăgaci.

 5. Hartă livrată : Harta optimizată trimisă înapoi. Încărcați-l. Pleaca.

Sunteți gata să faceți upgrade?

Contactați-ne sau cumpărați chiar aici, iar echipa noastră va fi contactată în 6-12 ore sau mai puțin de la achiziție. Să păstrăm totul simplu și să deblocăm împreună adevăratul potențial al mașinii tale.

  Amintiți-vă, reglarea ECU a etapei 2 trebuie efectuată întotdeauna de profesioniști cu experiență pentru a asigura siguranța și eficacitatea.

  Înapoi la blog

  Lasa un comentariu

  Vă rugăm să rețineți că comentariile trebuie aprobate înainte de a fi publicate.